
СТІЛЕЦЬ САДОВИЙ з поліпропілену з мереживним візерунком Соти 54х49х82 см (вантажопідйомність: до 200 кг) Графіт Польща
2 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 300590
СТІЛЕЦЬ з поліпропілену СКЛАДНОЇ з мереживним візерунком Соти 54х49х82 см (вантажопідйомність: до 200 кг) Графіт Польща

Характеристики матеріалу:
Максимальне навантаження – 200 кг.
Не згинається, має щільну структуру.
Міцний кут і край, не ламаються.
Стійкий до високих температур, не деформується.
Стійкий до подряпин та механічних пошкоджень.
Паропроникний та водонепроникний матеріал.
Стійкий до морозу.
Висока щільність 0,96 г/см³.

Матеріал: сидіння та спинка виконані з поліпропілену (ПП), каркас стільця зі сталевої труби
Розмір у розібраному вигляді: 54 см х 49 см х 82 см
Розмір у зібраному/упакованому вигляді: 50 см х 10 см х 108 см
Максимальна вантажопідйомність: 200 кг
Фактура: мереживний візерунок
Вага: 3,65 кг
Температурний режим: -60 до +95 С

Основні переваги:
Компактні розміри.
Мобільний, легко переноситься.
Можна використовувати як у приміщеннях, так і на вулиці, не обов'язково після використання прибирати в приміщення – матеріал добре переносить будь-які погодні умови.
Стильний дизайн.
Займає мало місця, легко зберігається.
Легкий.
Надійний матеріал з терміном служби від 10 років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Ширина стільця | 54 см |
| Глибина стільця | 49 см |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Вага | 3.65 кг |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
- Ціна: 2 000 ₴







