
САДОВИЙ СТОЛИК із пластику високої щільності для дому та саду 122*61*43см низенький Білий Польща
5 200 ₴
4 919 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300587
САДОВИЙ СТОЛИК із пластику високої щільності для дому та саду 122*61*43см низенький Білий Польща

Розмір у розібраному вигляді: 122 см х 61 см х 43 см.
Максимальне навантаження: 100 кг.
Фактура: імітація дерева.
Вага: 12,5 кг.
Розмір упакованого товару: 125 * 64 * 14 см.
Температурний режим: від -60 до +100 °C.

Характеристики матеріалу:
Максимальне навантаження – 100 кг.
Не згинається, має щільну структуру.
Міцний кут і край, не ламаються.
Стійкий до високих температур, не деформується.
Стійкий до подряпин та механічних пошкоджень.
Паропроникний та водонепроникний матеріал.
Стійкий до морозу.
Висока щільність 0,96 г/см³.
Основні переваги:
Компактні розміри.
Мобільний, легко переноситься.
Можна використовувати як у приміщеннях, так і на вулиці, не обов'язково після використання прибирати в приміщення – матеріал добре переносить будь-які погодні умови.
Стильний дизайн.
Займає мало місця, легко зберігається.
Легкий.
Надійний матеріал з терміном служби від 10 років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 610 мм |
| Довжина | 1220 мм |
| Основні | |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 12.5 кг |
- Ціна: 4 919 ₴






