
ПЛАСТИКОВА САДОВА ЛАВОЧКА ДВОМІСНА міцна (250 кг) 122*67*92см Бірюза-імітація дощок Польща
7 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 300585
ПЛАСТИКОВА САДОВА ЛАВОЧКА ДВОМІСНА
міцна ( витримує до 250 кг) 122*67*92см
Бірюза-імітація дощок Польща

Компактна
Мобільна, легко переноситься
Можна використовувати як у приміщеннях, так і на вулиці, не обов'язково прибирати після використання в приміщення, матеріал добре переносить будь-які погодні зміни
Стильний дизайн
Займає мало місця, легко зберігати
Легка
Надійний матеріал, термін служби від 10 років
Розміри складеної лавки: 122 см х 67 см х 92 см
Максимальна навантаженість: 250 кг
Матеріал: високопрочний пластик (чистий HDPE) з ефектом дошки
Температурний діапазон: від -60 до +100 С
Вага: 16,7 кг
Стандарт: EN581-1:2017/EN581-2:2015/AC
Упакований товар: 130х80х15 см
Особливості матеріалу:
Витримує вагу до 250 кг
Не гнеться, має щільну структуру
Міцний кут і край, не ламається
Стійкий до високих температур, не деформується
Стійкий до подряпин та механічних пошкоджень
Паро- та водонепроникний
Стійкий до морозів
Висока щільність 0,96 г/см³
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 1220 мм |
| Глибина | 67 мм |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Вага | 16.7 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 000 ₴







