
МАНГАЛ-БАРБЕКЮ Гефест з ПОСИЛЕНОЮ КОВАНОЮ СТІЙКОЮ З ДРІВНИЦЮ метал 3 мм на 12 шампурів (1325х1065х365 мм) 39 кг
8 000 ₴
7 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 290537
Мангал-барбекю на 12 шампурів із металу товщиною 3 мм на дровниці – це надійний і довговічний мангальний комплекс, що дозволяє максимально насолоджуватися процесом приготування на відкритому вогні. Ви можете смажити шашлики, готувати гриль та томити страви за допомогою кришки-барбекю.

Жаровня мангала зварна, виготовлена з металу товщиною 3 мм, з внутрішніми елементами посилення (квадрат 10х10 мм). Ці елементи підвищують жорсткість конструкції та запобігають температурній деформації, а також можуть бути використані для встановлення решітки-гриль, яка входить до комплекту.
Кришка-барбекю зручна у використанні завдяки петлям і фіксаторам, що утримують її у відкритому положенні. Повітряний клапан на кришці дозволяє контролювати температуру всередині барбекю.

Знімна полиця-столик, яка входить до комплекту, розширює робочий простір, дозволяючи зручно розташувати аксесуари для гриля, спеції та маринади. Ви зможете тримати під рукою чайник або казанок і легко знімати їх з вогню при необхідності.

Жаровня покрита жаростійкою фарбою, що витримує температуру до 800°C.
Покриття дровниці та бокового столика: чорна емаль УРФ.

Комплект постачання включає:
Жаровня з кришкою-барбекю
Посилена кована стійка з дровницею
Бокова знімна полиця-столик
Металева решітка-гриль

Варіанти аксесуарів, які можна докупити за бажанням:
-Кочерга та совок: 447 грн
-Підставка під казан сковорідку для мангалу 270х510мм: 447 грн
-Полиця-стіл для мангалів з дровницею на 9-12 шампурів: 549 грн
-Шампур із дерев'яною ручкою 580х10х3мм: 72 грн
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1325 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 1065 мм |
| Вага | 39 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 7 399 ₴





