
КОМПАКТНИЙ МАНГАЛ-БАРБЕКЮ Ікар складаний на 9 шампурів, метал 3мм НА НІЖКАХ, З ДВОМА СТОЛИКАМИ (123х92х34см) 26 кг
6 500 ₴
5 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 290536
Цей мангал вирізняється компактністю при перевезенні та зберіганні. Оснащений посиленими складними ніжками, а бокові столики, які кріпляться до мангала, забезпечують максимальний комфорт при приготуванні ваших кулінарних шедеврів, не займаючи зайвого місця при зберіганні.

Мангал-барбекю складаний на 9 шампурів, виготовлений з металу товщиною 3 мм, з двома столиками і посиленими складаними ніжками – це переносний мангальний комплекс, який легко поміститься в багажнику і дозволить насолоджуватися відпочинком на природі. Ви зможете смажити шашлики, готувати гриль і томити страви за допомогою кришки-барбекю.

Кришка-барбекю зручна у використанні завдяки петлям і фіксаторам, які утримують її у відкритому положенні. Повітряний клапан на кришці дозволяє контролювати температуру всередині барбекю.
Жаровня мангала є зварною конструкцією з металу товщиною 3 мм, всередині приварені елементи для посилення (квадрат 10х10 мм). Ці посилення підвищують жорсткість конструкції та запобігають температурній деформації, а також можуть бути використані для встановлення решітки-гриль, яка входить до комплекту постачання.
До комплекту входять дві знімні полички-столики, які розширюють робочий простір, дозволяючи зручно розташувати аксесуари для гриля, спеції та маринади. Ви зможете тримати під рукою чайник або казанок, які можна легко зняти з вогню. Столики легко закріплюються на корпусі жаровні без додаткових інструментів.
Жаровня і кришка покриті жаростійкою фарбою, що витримує температуру до 800°C. Ніжки та столики покриті чорною емаллю УРФ.
Розміри для транспортування: 70х36х34 см.
Ніжки: труба 15х15х2 мм.

Комплект постачання включає:
-Жаровня зі складними ніжками і кришкою барбекю
-2 бокові знімні полички-столики
-Металева решітка-гриль

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1230 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 920 мм |
| Вага | 26 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 999 ₴





