
Портативний дворівневий РОЗБІРНИЙ МАНГАЛ Фенікс на 6 шампурів, з металу 3 мм (415х323х400 мм) 9.3 кг
1 500 ₴
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 290533
Портативний дворівневий РОЗБІРНИЙ МАНГАЛ на 6 шампурів, з металу 3 мм (415х323х400 мм) 9.3 кг

Цей мангал є дуже легкою конструкцією, що легко складається і розкладається, дозволяючи брати його з собою на пікніки, кемпінги і навіть походи. Завдяки компактним розмірам, він займає мінімум місця в багажнику автомобіля або похідному рюкзаку.
Особливістю цього мангалу є наявність двох рівнів для шампурів, що дозволяє регулювати висоту шампура над вугіллям.
Розмір (ДхШхВ): 415х323х400 мм
Вага: 9,3 кг

Розбірний дворівневий мангал серійного виробництва виготовлений із сертифікованої сталі, що забезпечує міцність та довговічність. Він виконаний зі сталі товщиною 3 мм і покритий термостійкою емаллю. Завдяки високій якості матеріалів та технології виготовлення, ви можете бути впевнені в його надійності навіть за інтенсивного використання більше 20 років.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 415 мм |
| Ширина | 323 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 9.3 кг |
- Ціна: 1 299 ₴



