
МАНГАЛ-БАРБЕКЮ на дровниці З ДАХОМ Зевс (1340х1150х2214мм) метал 3мм на 12 шампурів збірна конструкція 63.6кг
20 000 ₴
16 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 290529
Мангал-барбекю з дахом має збірну конструкцію, що складається з жаровні, посиленої зварної дровниці, двох боковин, поперечини та даху, який збирається з трьох частин.

Жарівня-барбекю з кришкою та термометром виготовлена з 3-міліметрового металу та покрита термостійкою емаллю чорного кольору, що зберігає свої властивості при температурі до 800°C.
Зварні посилення, які включають труби розміром 15х15мм і розташовуються по периметру, не тільки служать для поліпшення зовнішнього вигляду, але і значно посилюють конструкцію, забезпечуючи її жорсткість і здатність витримувати температурні деформації під час нагрівання.
Кришка-барбекю зручна для використання завдяки петлям та фіксаторам, які закріплюють її у відкритому положенні. Повітровідвідний клапан на кришці дозволяє контролювати температуру всередині барбекю. Кришку-барбекю успішно доповнює Термометр, що дозволяє контролювати температуру всередині жаровні.
Виготовлений серійним виробництвом з сертифікованої сталі, наш мангал забезпечує надійність і довговічність протягом більш ніж 20 років. Завдяки використанню нетоксичних матеріалів, ви можете насолоджуватися приготуванням на відкритому вогні без шкоди для здоров'я.
Кожна деталь нашого мангала з дахом проходить лазерну різку, що гарантує точність і високу якість, тому ви отримуєте стильне і естетично привабливе обладнання для приготування смачних страв на відкритому повітрі. Несучі частини посиленої зварної дровниці виготовлені з профільної сталевої труби 20х20 мм.

Дровницю можна закріпити на підлозі або землі за допомогою трьох анкерних отворів з кожного боку. До дровниці можуть додатково кріпитися дві знімні бокові полички та знімний столик на всю довжину дровниці. Жаровня виготовлена з 3-міліметрового металу та покрита термостійкою емаллю чорного кольору, яка витримує температуру до 800°C.

Зварні посилення з труб 15х15 мм, розташовані по периметру, не лише покращують зовнішній вигляд, а й значно зміцнюють конструкцію, забезпечуючи її жорсткість та стійкість до температурних деформацій під час нагрівання. Боковини та поперечина також виготовлені з профільної сталевої труби 20х20 мм. Поперечина кріпиться до боковин за допомогою болтів по два з кожного боку.
Дах мангала захищає від погодних умов, дозволяючи готувати їжу навіть під дощем. Він виготовлений з листової сталі товщиною 1 мм і складається з трьох частин
.
З’єднання боковин з дровницею та дахом здійснюється за допомогою вставок.
Комплект постачання: жаровня – 1 шт., дровниця – 1 шт., ліва боковина – 1 шт., права боковина – 1 шт., поперечина – 1 шт., складний дах – 3 шт., вставка – 8 шт., болт – 4 шт.
Кількість пазів для шампурів: 12 шт.
Розміри жаровні (ДхШхВ), мм: 810х320х160
Габарити жаровні (ДхШхВ), мм: 990х358х160
Метал: 3 мм
Покриття: термостійка фарба 800°C
Загальні габарити мангала у зібраному вигляді (ДхШхВ), мм: 1340х1150х2214
Висота робоча: 2 м
Вага без упаковки: 63,6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 810 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1340 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 2214 мм |
| Вага | 63.6 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 16 599 ₴




