
МАНГАЛ на дровниці З ДАХОМ Зевс (1340х1150х2214мм) метал 4 мм на 12 шампурів збірна конструкція 56.3кг
15 500 ₴
13 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 290528
Мангал з дахом має збірну конструкцію, що складається з жаровні, посиленої зварної дровниці, двох боковин, поперечини та даху, який збирається з трьох частин.

Виготовлений серійним виробництвом з сертифікованої сталі, наш мангал забезпечує надійність і довговічність протягом більш ніж 20 років. Завдяки використанню нетоксичних матеріалів, ви можете насолоджуватися приготуванням на відкритому вогні без шкоди для здоров'я.
Кожна деталь нашого мангала з дахом проходить лазерну різку, що гарантує точність і високу якість, тому ви отримуєте стильне і естетично привабливе обладнання для приготування смачних страв на відкритому повітрі. Несучі частини посиленої зварної дровниці виготовлені з профільної сталевої труби 20х20 мм.

Дровницю можна закріпити на підлозі або землі за допомогою трьох анкерних отворів з кожного боку. До дровниці можуть додатково кріпитися дві знімні бокові полички та знімний столик на всю довжину дровниці. Жаровня виготовлена з 3-міліметрового металу та покрита термостійкою емаллю чорного кольору, яка витримує температуру до 800°C.

Зварні посилення з труб 15х15 мм, розташовані по периметру, не лише покращують зовнішній вигляд, а й значно зміцнюють конструкцію, забезпечуючи її жорсткість та стійкість до температурних деформацій під час нагрівання. Боковини та поперечина також виготовлені з профільної сталевої труби 20х20 мм. Поперечина кріпиться до боковин за допомогою болтів по два з кожного боку.
Дах мангала захищає від погодних умов, дозволяючи готувати їжу навіть під дощем. Він виготовлений з листової сталі товщиною 1 мм і складається з трьох частин
.
З’єднання боковин з дровницею та дахом здійснюється за допомогою вставок.
Комплект постачання: жаровня – 1 шт., дровниця – 1 шт., ліва боковина – 1 шт., права боковина – 1 шт., поперечина – 1 шт., складний дах – 3 шт., вставка – 8 шт., болт – 4 шт.
Кількість пазів для шампурів: 12 шт.
Розміри жаровні (ДхШхВ), мм: 810х320х160
Габарити жаровні (ДхШхВ), мм: 990х358х160
Метал: 4 мм
Покриття: термостійка фарба 800°C
Загальні габарити мангала у зібраному вигляді (ДхШхВ), мм: 1340х1150х2214
Висота робоча: 2 м
Вага без упаковки: 56,3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 810 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1340 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 2214 мм |
| Вага | 56.3 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 13 999 ₴




