
Портативний мангал-валіза дворівнева Пегас на 8 шампурів, з металу товщиною 2 мм (46.5х48х31см) 6кг Не пофарбований
1 200 ₴
989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 290522
Портативний мангал-валіза дворівневий на 8 шампурів, виготовлений з металу товщиною 2 мм, відрізняється легкістю, компактністю та можливістю розбирання.

Цей мангал стане чудовим вибором для виїздів на природу, не створюючи зайвої ваги у коротких походах, та забезпечить довговічне використання. Проста система складання та розбирання дозволить заощадити ваш час та сили, залишивши їх для повноцінного відпочинку з родиною та друзями.

Головною особливістю мангалу є наявність двох рівнів для шампурів, що дозволяє регулювати висоту шампура над вугіллям.
Мангал не забарвлений.
Варіанти аксесуарів, які за бажанням можна докупити:
-Кочерга та совок: 447 грн
-підставка під котел сковороду для мангалу 270х510мм: 447 грн
-Сталеві грати-гриль з ручками 520х320мм: 900 грн
-Шампур із дерев'яною ручкою 580х10х3мм: 72 грн
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 465 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 989 ₴


