
МАНГАЛ НА ДРОВНИЦІ Одін з ПОЛИЦЕЮ в стилі ЛОФТ на 9 шампурів з товщиною металу 4мм (110х92х59см)
13 000 ₴
10 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 290501
Мангали-лофт виготовлені з використанням технології лазерного різання та високоякісної сертифікованої сталі, що гарантує їхню експлуатацію понад 20 років. Надійна металева конструкція, міцна сталь із термостійким покриттям, дерев'яна стільниця та продуманість кожної деталі мангала-лофт зроблять ваш відпочинок на природі незабутнім.
Дровниця-стільниця є основою стилю та комфорту: жаровня зручно розташовується всередині, занурюючись на 7 см; на дерев'яній полиці можна розмістити маринади, приправи, гарячі страви чи напій. Ребра жорсткості надають конструкції надійності і можуть бути додатковим місцем для приладдя, а нижній ярус призначений для дров та вугілля. Ми подбали навіть про дрібниці – приварені гачки для ложок, щипців та кочерги, щоб ви насолоджувалися процесом приготування.
Дровниця крім основної робочої поверхні, оснащена додатковою полицею, що забезпечить більше простору для вашої кулінарної творчості.

Жаровня мангалу розрахована на 9 шампурів, виготовлена з 4 мм сталі і покрита чорною термостійкою емаллю, що витримує до 800 ° C.
Зварні підсилення із труби розміром 15х15 мм значно підвищують жорсткість та стійкість до температурних деформацій.

Розміри жаровні (Д/Ш/В), мм: 620х160х320
Метал: 4 мм
Термостійка фарба до 800 °С.
Габарити дровниці: (ДВШ), мм: 1100х830х585
Матеріал: Основа труба 40х40 мм, ребра жорсткості: труби 15х15 мм
Матеріал полиць: суха деревина (сосна, шліфована, просочена морилкою, покрита прозорим ґрунтом та поліуретановим лаком)
Покриття металевих частин дровника: полімерно-порошкове чорного кольору.
Загальні габарити мангала-лофт у зібраному вигляді (ДВШ), см: 110х92х59
Вага без пакування: 46 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 920 мм |
| Вага | 46 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 10 699 ₴



