Топ
-36%

Крісло геймерське Player (жовтий) з Підставкою для ніг і з 2 подушками 130 кг !!!
5 000 ₴
3 189 ₴
- Готово до відправки
- Код: 527787
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чому варто придбати крісло Player?
-
За оптимальну ціну, ви отримуєте Європейську якість.
-
Крісло частково виготовляють у Китаї, на одному з провідних заводів.
-
Кінцевий виробник знаходиться в Польщі, що гарантує довгу службу і безпеку.
-
Продумана конструкція усуває наслідки втоми під час тривалого використання.
-
Сидіння виготовлені з високоякісної екологічної шкіри.
-
Вся конструкція зроблена з якісного металу, який гарантує надійність і максимальну нагрузку 120 кг.
-
Підлокітники виготовлені з м’якого пластику.
-
В кріслі також є зручна підставка для ніг, яка допомагає досягнути максимального комфорту у використанні.
-
Сидіння з функцією нахилу TiLT, мають можливість фіксації спини, регулювання висоти і глибини сидіння.
-
В комплекті йде 2 подушки для шиї і поперекового відділу з можливістю регулювання.
-
Гарантія 12 місяців!
В комплекті з кріслом, Ви отримуєте офіційну гарантію терміном на 12 місяців!
В асортименті є вся палітра різних кольорів та комплектацій. Уточнюйте наявність кольорів, що вас цікавить!
Технічні характеристики:
- тип: крісло геймерське;
- максимальне навантаження: 130 кг;
- матеріал: метал + піна EPE + еко-шкіра;
- додатково: кут нахилу спинки крісла, регулювання висоти сидіння;
- гарантія: 12 місяців.
Розміри:
- Висота виробу: мін. -1240 мм; макс. - 1320 мм
- Ширина сидіння: 500 мм
- Глибина сидіння: 480 мм
- Висота сидіння в нижньому положенні: 420 мм
- Висота сидіння в верхньому положенні: 500 мм
- Висота спинки: 810 мм
- Ширина спинки: 540 мм
- Довжина підлокітників: 370 мм
- Ширина підлокітників: 80 мм
- Висота підлокітників: 240 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорно-червоний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 48 см |
| Висота з урахуванням спинки | 131 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поворот підлокітника під кутом (вокруг своєї осі) | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму гойдання | Ні |
| Ергономічний підголівник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 189 ₴








