Еліптичний крос-тренажер FitToSky оснащений РК-дисплеєм, на якому відображається пульс, час, швидкість, пройдена відстань та кількість спалених калорій. Сам факт використання маховика вагою 12 кг підтверджує професіоналізм обладнання. Датчики, що вимірюють пульс, розміщені в ручках, забезпечують додаткову зручність для тренажеру.
Всі ручки покриті високоякісним пінополіуретаном. Нековзкі педалі підвищують безпеку використання, а спеціальні накладки полегшують вирівнювання еліптичного тренажера. Крім того, поворотні ролики, розташовані спереду, дозволяють транспортувати обладнання без проблем. Тренажер оснащений системою, завдяки якій він працює як у прямому, так і зворотному режимі.
Робота тренажера у зворотному напрямку дозволяє підвищити аеробну здатність на 10% більше, ніж за звичайної ходьби. Крім того, зворотній рух більш м'яко позначається на травмах колін та сухожилля і сприяє більшому спалюванню жиру.
Технічні характеристики:
- орбітрек призначений для тренування м'язів ніг, живота та сідниць.
- режими руху: вперед і назад
- 5,4 дюймовий лічильник з РК-дисплеєм
- пульс, час, швидкість, пройдена відстань, кількість спалених калорій, одометр
- маховик - 12 кг
- довжина кроку: 38см.
- 16-рівневе електронне регулювання опору
- датчики вимірювання пульсу в руках
- великі, зручні неслизькі педалі
- максимальна вага користувача: 125 кг.
- поворотні колеса спереду для полегшення транспортування.
- тиха, плавна робота еліптичного тренажера
- зручні ручки, покриті якісною піною
- підставка для телефону або планшета на консолі
- міцна сталева рама
- інструкція зі збирання українською мовою
- збирання за 15 хвилин
Розміри орбітрека:
- довжина: 126см.
- ширина: 74см.
- висота: 167см.
- розмір коробки: 107х43,5х56см.
- вага орбітрека: 46кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Механічна |
| Максимальна вага користувача | 125 кг |
| Вага маховика | 12 кг |
| Вага | 46 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 749 ₴










