Чому варто купити батут FitToSky 374 cм?
-
За оптимальну ціну, ви отримуєте Європейську якість.
-
Ідеальний розмір для зручного використання батута.
-
Батут збирається в Польщі, що гарантує довгу службу і безпеку.
-
Каркас батута виготовленний з оцинкованої сталі, Через що не боїться поганих погодних умов.
-
На відміну від інших батутів, тут встановлені підсилені ніжки, що забезпечено Ваші діти в безпеці!
-
Також є захисна сітка, яка гарантує безпеку від падіння.
-
Батут відповідає європейським стандартам безпеки TUV і CE.
-
Переважність батута у збільшеній товщі стінок трубок рами, а також поліпропіленового полотна для стрибків.
-
Ідеально підходить для дітей.
-
Гарантия на 12 місяців!
Основні характеристики:
-
Висока і міцна сітка
-
Додаткова сітка внизу батута
-
Тип сітки — внутрішня
-
Додаткові кишені для взуття
-
Захист на пружини з товстого ПВХ
-
Стальна оцинкована конструкція з порошковим покриттям
-
Довгий мат: 6-ти скорочене шиття по всьому колу
-
U-подібні ніжки
-
72 оцинкованих пружин
-
Всесезонний батут, водонепроникність, простота збирання
Розміри батута:
-
Висота сітки від землі: 255см.
-
Висота сітки: 180см.
-
Кількість стовпчиків сітки: 8шт.
-
Висота від землі: 65см.
-
Діаметр батута: 374см.
-
Товщина сталевих труб: 30мм.
-
Максимальна допустима вага користувача: 180кг.
-
Вага батута: 60кг.
-
Розміри коробки: 2шт. 109х41х15 147х50х18
У комплекті з батутом, Ви отримуєте офіційну гарантію терміном на 12 місяців!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 374 см |
| Висота рами батута | 75 см |
| Довжина | 374 см |
| Ширина | 374 см |
| Висота з сіткою | 255 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 8 (шт) |
| Вага | 60 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Виробник | FitToSky |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 000 ₴








