Чому варто купити батут FitToSky?
-
За оптимальну ціну, ви отримуєте Європейську якість.
-
Ідеальний розмір для зручного використання батута.
-
Батут збирається в Польщі, що гарантує довгу службу і безпеку.
-
Каркас батута виготовленний з оцинкованої сталі, Через що не боїться поганих погодних умов.
-
На відміну від інших батутів, тут встановлені підсилені ніжки, що забезпечено Ваші діти в безпеці!
-
Також є захисна сітка, яка гарантує безпеку від падіння.
-
Батут відповідає європейським стандартам безпеки TUV і CE.
-
Переважність батута у збільшеній товщі стінок трубок рами, а також поліпропіленового полотна для стрибків.
-
Ідеально підходить для дітей.
-
Гарантия на 12 місяців!
Основні характеристики:
- Висока та міцна сітка
- Додаткова сітка внизу батута
- Додаткові кишеньки для взуття
- Тип сітки - внутрішня
- Захист на пружини з товстого ПВХ
- Сталева оцинкована конструккція з порошковим покриттям
- Міцний мат: 6-ти кратне шиття по всьому колу
- U-подібні ніжки
- 60 оцинкованих пружин
- Всесезонний батут, водонепроникність, простота збірки
Розміри батута:
- Висота сітки від землі: 245см.
- Висота сітки: 180см.
- Кількість стовпців сітки: 6 шт.
- Висота мату від землі: 65см.
- Діаметр батута: 312см.
- Товщина сталевих труб: 30мм.
- Максимально допустима вага користувача: 160кг.
- Вага батута: 46кг.
- Розміри коробки: 140х60х30см.
У комплекті з батутом, Ви отримуєте офіційну гарантію терміном на 12 місяців!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 312 см |
| Висота рами батута | 65 см |
| Довжина | 312 см |
| Ширина | 312 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 46 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴








