Топ
-21%

Батут King Sport 252 см (синій) з зовнішньою сіткою та драбинкою
6 599 ₴
5 189 ₴
- Готово до відправки
- Код: 414143
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чому варто купити батут King Sport 252 см?
-
За оптимальну ціну, ви отримуєте якість із США за приємною ціною.
-
Ідеальний розмір для комфортного використання батута.
-
Батут збирається на інноваційному заводі, що гарантує довгу службу і безпека.
-
Каркас батута зроблений з оцинкованої сталі, з-за чого не боїться поганих погодних умов.
-
На відміну від інших батутів, тут встановлені посилені ніжки, що забезпечують безпеку Ваших дітей!
-
Також є захисна сітка, яка гарантує безпеку від падінь.
-
У комплекті з батутом ви також отримуєте драбинку, завдяки якій, ви зможете комфортно підніматися на батут.
-
Батут відповідає європейським стандартам безпеки TUV і CE.
-
Переваги даного батута в збільшеній товщині стінок трубок рами, а також поліпропіленового полотна для стрибків.
-
Ідеально підходить для дітей і малюків від 3-х до 18 років;)
-
Найкраще рішення для спорту і розваги.
-
Гарантія 12 місяців!
Технічні дані для батута:
Діаметр рами: 8 футів (2,44 м)
Висота рами: 51см
Килимок для стрибків: чорний
Каркас труби: 038x1.2мм, 6шт
Пружини: 42шт.
W-подібні ніжки: 034x1.0мм, 3шт.
Чиста висота: 165 см
Упаковка:
32кг 130х49х19
У комплекті з батутом, Ви отримуєте офіційну гарантію терміном на 12 місяців!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 252 см |
| Висота рами батута | 55 см |
| Довжина | 252 см |
| Ширина | 252 см |
| Висота з сіткою | 212 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Вага | 35 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 189 ₴









