Топ
-45%

ПОСИЛЕНИЙ Батут 252 см (синій) (Оригінал) 130 кг!! з зовнішньою сіткою та драбинкою
9 000 ₴
4 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 858757
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чому варто купити батут 252 см?
-
За оптимальну ціну, ви отримуєте Європейську якість за приємною ціною.
-
Ідеальний розмір для комфортного використання батута.
-
Каркас батута зроблений з оцинкованої сталі, з-за чого не боїться поганих погодних умов.
-
На відміну від інших батутів, тут встановлені посилені ніжки, що забезпечують безпеку Ваших дітей!
-
Також є захисна сітка, яка гарантує безпеку від падінь.
-
У комплекті з батутом ви також отримуєте драбинку, завдяки якій, ви зможете комфортно підніматися на батут.
-
Батут відповідає європейським стандартам безпеки TUV і CE.
-
Переваги даного батута в збільшеній товщині стінок трубок рами, а також поліпропіленового полотна для стрибків.
-
Ідеально підходить для дітей і малюків від 3-х до 18 років;)
-
Найкраще рішення для спорту і розваги.
-
Гарантія 12 місяців!
Технічні особливості:
-
Кількість пружин для натягу батута: 42 шт.
-
Висота поверхні для стрибків над землею: 52 см
-
Загальна висота разом з сіткою: 200 см
-
Висота сітки: 160 см
-
Діаметр: 252 см
-
Кількість стовпців сітки 6 шт.
-
Кількість U-образних ніжок: 3 шт.
-
Товщина стінок труб 1,5 мм.
-
Максимальна допустима вага користувача: 130 кг.
У комплекті з батутом, Ви отримуєте офіційну гарантію терміном на 12 місяців!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 252 см |
| Висота рами батута | 52 см |
| Довжина | 252 см |
| Ширина | 252 см |
| Висота з сіткою | 252 см |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 989 ₴







