Топ
-37%

Батут 183 см (синій) (Оригінал) з зовнішньою сіткою
6 000 ₴
3 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 856695
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чому варто купити батут 183 см?
-
За оптимальну ціну, ви отримуєте Європейську якість за приємною ціною.
-
Ідеальний розмір для комфортного використання батута.
-
Батут збирається в Польщі, що гарантує довгу службу і безпека.
-
Каркас батута зроблений з оцинкованої сталі, з-за чого не боїться поганих погодних умов.
-
На відміну від інших батутів, тут встановлені посилені ніжки, що забезпечують безпеку Ваших дітей!
-
Також є захисна сітка, яка гарантує безпеку від падінь.
-
Батут відповідає європейським стандартам безпеки TUV і CE.
-
Переваги даного батута в збільшеній товщині стінок трубок рами, а також поліпропіленового полотна для стрибків.
-
Ідеально підходить для дітей і малюків.
-
Найкраще рішення для спорту і розваги.
-
Гарантія 12 місяців!
Технічні особливості:
-
Кількість пружин для натягу батута: 36 шт.
-
Висота поверхні для стрибків над землею: 52 див.
-
Загальна висота разом з сіткою: 200 див.
-
Висота сітки: 160 див.
-
Діаметр: 183 див.
-
Кількість стовпців сітки 6 шт.
-
Кількість U-образних ніжок: 3 шт.
-
Товщина стінок труб 1,5 мм.
-
Максимальна допустима вага користувача: 90 кг.
У комплекті з батутом, Ви отримуєте офіційну гарантію терміном на 12 місяців!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 183 см |
| Висота рами батута | 52 см |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота з сіткою | 185 см |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 25 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴








