
Гойдалка садова Garden (сірий) посилена (до 300 кг) з навісом 4-х місна
12 000 ₴
9 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 615487
Чому варто купити садову гойдалку Garden?


-
Гойдалка виконана з якісних матеріалів, що гарантує довгу службу та безпеку.
-
Каркас гойдалки - виготовлено з міцної сталі з порошковим покриттям, завдяки якій, гойдалка міцно та надійно зафіксована, а також не піддається іржі, та фарба не відслоюється.
-
Сидіння - виготовлено з поліестеру преміум класу, який легко витирається, непромокає, та не вигорає на сонці. Матеріал приємний на дотик!
-
Пружини - на яких підвішено сидіння, витримують навантаження до 300 кг, і ви легко можете сидіти вчотирьох на цій гойдалці! Проте, ми не рекомендуємо перевищувати навантаження 270 -280кг, задля того, щоб гойдалка прослужила Вам ще довше!
-
Навіс, який виконує функцію даху - захищає від сонячних променів, та дощу, виготовлений також з якісного поліестеру, який надійно забезпечить Вам спокійний відпочинок.
-
Пластикові накладки на ніжках - забезпечать стійкість під час гойдання, та надійно зафіксують гойдалку під час використання на будь-якій поверхні.
-
Гарантія 12 місяців - в разі виникнення будь-яких проблем з товаром, ви маєте змогу обміняти деталі або товар!
Розміри гойдалки:
Ширина — 235 см
Висота — 170 см
Довжина — 122 см
Довжина сидіння — 194 см
Глибина сидіння — 52 см
Характеристики:
Дуже міцна конструкція зі сталевих труб
Діаметр труб: 48 / 38 / 28 / 25 / 26 мм
Максимальне навантаження на сидіння — до 300 кг
Сидіння з поліестеру щільністю 160 г/м² з губкою товщиною 8 см
Зручний матрац із м’яким наповненням
Великі та витривалі пружини
Регульований сонцезахисний навіс
У комплекті інструкція з монтажу
Упаковка:
Розміри упаковки — 197 × 56 × 27 см
Вага — 45 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь, сталь покрита порошковою фарбою, метал покритий порошковою фарбою, Метал |
| Основа сидіння | сталь покрита порошковою фарбою, поліпропіленова тканина |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 48 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліпропіленова тканина |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2350 мм |
| Глибина | 1220 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1940 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | поліпропіленова тканина |
- Ціна: 9 989 ₴









