Електрична бігова доріжка FitToSky ES-T4008 для дому (до 136 кг, 2.0 л.с.)



Біговий тренажер FitToSky має сучасний і компактний дизайн, що легко впишеться в будь-який інтер'єр.
- Бігова стрічка оптимальних розмірів забезпечує комфортне тренування для людей різного віку та зросту.
- Потужний двигун дозволяє досягати швидкості до 6 км/год, а дисплей на панелі зручний для відображення кількох параметрів тренування одночасно.
- Легкий у використанні пульт дистанційного керування дозволяє контролювати тренування, дізнатися про швидкість, пройдену відстань та спалені калорії.
- Завдяки компактним розмірам, тренажер можна легко сховати після використання, зберігаючи вільний простір.
- Бігова доріжка сертифікована за стандартами CE та RoHS, що підтверджує її безпеку для домашнього використання.
Технічні характеристики:
Сучасний та компактний дизайн
Потужність двигуна: 2.0 л.с.
Швидкість: 1-6 км/год
Спеціальна бігова стрічка, що запобігає ковзанню
Максимальна вага користувача: до 136 кг
15 програм тренувань
Пульт дистанційного керування для управління функціями
Функції вимірювання: швидкість, відстань, час, спалені калорії
Протиударна система
Легке складання
Для домашнього використання
Розміри доріжки:
Довжина: 120 см
Ширина: 58 см
Висота: 15 см
Розмір бігового полотна: 100x40 см
Розмір коробки: 126x58x15 см
Вага доріжки: 22.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 136 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 100 см |
| Ширина полотна | 40 см |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Швидкість |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 22 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴










