
Розкладне ліжко Ranger Campfeuer з регулюванням висоти та кута нахилу, металевий каркас 22 мм, тканина PVC 600 D, до 150 кг
7 000 ₴
5 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180616
Розкладне ліжко Ranger Campfeuer з регулюванням висоти та кута нахилу, металевий каркас 22 мм, тканина PVC 600 D,
до 150 кг
(30-40х204х85-77-70 см)
Розкладачка Ranger Campfeuer — зручне та надійне кемпінгове ліжко для відпочинку на природі.

Ліжко має великий, зручний матрац із наповнювачем з піни, який забезпечує комфортний відпочинок. По краях розташовані зручні кишені для дрібних речей: три відкриті довжиною 35 см та одна закрита з трьома віконцями на 45 см.


Завдяки шести ніжкам, кожна з яких регулюється по висоті та куту, ліжко легко встановлюється на нерівних поверхнях. С
пинка з покращеним механізмом регулювання дозволяє змінювати кут нахилу для максимального комфорту.

Міцна конструкція з гумовими ремінцями натягу запобігає провисанню тканини, а зносостійкий матеріал не вигорає на сонці, водонепроникний і легко очищується.


Комплектується подушкою на липучці, яка за необхідністю легко знімається. У складеному вигляді фіксується ременем для зручного складання, а в комплекті йде чохол для транспортування.
Характеристики:
Каркас: металева труба 22 мм, алюміній;
Тканина: PVC 600 D;
Товщина наповнювача: 2 см;
Колір: зелений (тканина), зелений, чорний, сірий (каркас);
Розмір у розкладеному вигляді: 30-40х204х85-77-70 см (ВхДхШ);
Розмір у складеному вигляді: 82х28х70 см (ВхГхШ);
Вага: 11,5 кг;
Максимальне навантаження: 150 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Матеріал каркаса розкладачки | Комбінація алюмінієвого сплаву та сталі |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2040 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 5 999 ₴









