Топ
-20%

Туристичне ліжко Ranger Military Forest 35,5–49,5х191х67 см, сталева рама, тканина Оксфорд 600D, витримує до 120 кг
2 500 ₴
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180616
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туристичне ліжко Ranger Military Forest 35,5–49,5х191х67 см, сталева рама, тканина Оксфорд 600D, витримує до 120 кг
Розкладачка Ranger Military Forest — чудовий вибір для комфортного сну на природі або в наметі.

- Розкладається ліжко просто, металева рама робить розкладачку настільки міцною, що вона витримує велику вагу.
- Посередині посилена додатково тканинною вставкою, щоб запобігти провисанню та збільшенню навантаження.
- Розкладачка складається за принципом гармошки, займає місця не більше звичайного крісла.
- На ніжках стоять пластикові заглушки, аби запобігти пошкодженню каркаса та не дозволити потрапляти бруду в середину.
- Тканина ліжка просочена спеціальною речовиною, щоб запобігти в’їданню бруду і не пропускати воду.
- Підголів’я розташоване під зручним кутом з додатковим наповнювачем в середині.
- Міцна металева конструкція з шістьма стійкими ніжками витримує до 120 кг, а тканина з водовідштовхувальним покриттям Оксфорд 600D захищає від бруду та вологи.
- Компактно складається за кілька секунд, займаючи мінімум місця, тому легко поміщається в авто чи шафу. У складеному вигляді крісло практично не займає місця.



Зручна у використанні вдома, якщо потрібно додаткове спальне місце. Комплектується чохлом для зручного транспортування.
Характеристики:
- Рама: сталь.
- Тканина: Оксфорд 600D.
- Розміри: 35,5–49,5х191х67 см.
- Вага: 4,9 кг.
- Максимальне навантаження: 120 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 355 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴








