
Дитячий комплект "BABY YOU" з якісного ЛДСП : стіл (60х45х46см) та стілець для малюків 2-5 років для годування чи ігор Дуб Сонома
2 000 ₴
1 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: 051121
Дитячий комплект "BABY YOU" з якісного ЛДСП : стіл (60х45х46см) та стілець для малюків 2-5 років для годування, ігор чи занять Дуб Сонома
Цей комплект меблів виготовлений з високоякісного ЛДСП і оснащений м'якою, безпечною кромкою з ПВХ, що забезпечує довговічність і безпеку. Стіл і стілець легко збираються всього за 15 хвилин. Розміри столу: довжина 60 см, глибина 45 см, висота 46 см.

Комплект: стіл та стілець з ЛДСП з кромкою ПВХ - ідеально підходить для дитячих кімнат, кімнат для відпочинку або навчання, завдяки своїй компактності і яскравому дизайну. Легко впишеться в будь-який інтер'єр завдяки великому вибору кольорів і продуманій конструкції, що гарантує зручність та комфорт у використанні.

Упаковано в картонну коробку, а інструкція зі збирання додається. Висока якість матеріалів і виготовлення гарантує надійність і довгий термін служби.
Гарантійний термін: 12 міс.
Стан: Новий
Покриття: Емаль
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | модульний |
| Комплектація | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 60 мм |
| Висота столу | 46 мм |
| Глибина столу | 45 мм |
- Ціна: 1 379 ₴


