Топ

Эргономичное компьютерное кресло Vecotti GT FAB X 20 Grey из ткани и металлических элементов + подставка для н
5 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: 041101
+380 (66) 502-86-65
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Эргономичное компьютерное кресло Vecotti GT FAB X 20 Grey из ткани и металлических элементов + подставка для ног
Це крісло створене для справжніх шанувальників комфорту під час тривалих годин роботи чи ігор. Ергономічний дизайн, підтримка для спини та підголівник забезпечують максимальний комфорт, дозволяючи проводити час без дискомфорту.


Зручність, стиль та функціональність — ось що робить крісло Vecotti GT FAB X 20 Grey ідеальним вибором для покращення вашого життєвого досвіду.
Vecotti GT FAB X 20 Grey — це не просто крісло, а справжній інструмент для занурення у комп’ютерний світ, що дозволяє відчути всі його нюанси.



Особливості:
- Регулювання висоти сидіння
- Нахил спинки
- Стабільна основа з п'ятьма спицями
- Колеса, що не дряпають підлогу
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Матеріали: метал, піна EPE, тканина
Розміри:
- Висота: мін. 1240 мм; макс. 1320 мм
- Ширина сидіння: 500 мм
- Глибина сидіння: 480 мм
- Висота сидіння (нижнє положення): 420 мм
- Висота сидіння (верхнє положення): 500 мм
- Висота спинки: 810 мм
- Ширина спинки: 540 мм
- Довжина підлокітників: 370 мм
- Ширина підлокітників: 80 мм
- Висота підлокітників: 240 мм
- Кут нахилу спинки: 110 градусів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота сиденья в нижнем положении | 42 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 50 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 48 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Высота спинки | 81 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Подставка для ног | Да |
| Подушка под голову | Да |
| Мягкая подушка спинки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 500 ₴






