СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ
-10%

СТИЛЬНЕ Розкладне ліжко FB-S12 для активного відпочинку (193x68x30см) з матрацом Темно-сірого кольору
3 400 ₴
3 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 230905
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СТИЛЬНЕ Розкладне ліжко FB-S12 для активного відпочинку (193x68x30см) з матрацом Темно-сірого кольору

Переваги:
- Комфорт і зручність: М’який наповнювач забезпечує ідеальні умови для релаксації.
- Міцність і надійність: Зроблене зі сталевої труби та якісної тканини, це крісло витримує до 150 кг, що гарантує його тривалу експлуатацію.
- Портативність і компактність: Легко складається, що робить його зручним для транспортування та зберігання. Чудовий варіант для пікніків, пляжів або відпочинку на природі.
Основні характеристики розкладного ліжка :
- Розмір в розкладеному стані: 193x68x30 см
- Матеріали: сталева труба та тканина Оксфорд 600D з поліетиленовим покриттям
- Специфікація труб:
- Труба А: φ22x0,7 мм
- Труба Б: φ17x0,8 мм
- Тканина покриття: мікрополіефірне волокно
- Наповнювач: м’яка ПП-бавовна
- Вантажопідйомність: 150 кг
- Комплектація: крісло-шезлонг + 1 м’яка подушка

Насолоджуйтесь відпочинком у будь-якому місці з розкладним ліжком!
Це ліжко стане вашим незамінним супутником під час походів, пікніків або просто для релаксації на свіжому повітрі.
Поєднання зручності, практичності та стильного дизайну робить його чудовим вибором для тих, хто цінує якісний відпочинок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Комплектація матрацом | Так |
| Наповнювач матраца | бавовняна вата |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Темно-сірий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість трансформації ліжка в крісло | Так |
| Габаритні розміри в розкладеному вигляді | |
| Розімри | 193 х 68 х 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 049 ₴





