
Стальна піч-буржуйка "Ірис-Т" з товщиною металу 3 мм для опалення та приготування їжі (450x300x756 мм, потужність 8 кВт)
6 500 ₴
5 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200963
Стальна піч-буржуйка "Ірис-Т" з товщиною металу 3 мм для опалення та приготування їжі (450x300x756 мм, потужність 8 кВт)

Стальна піч для опалення та приготування їжі
Ця буржуйка виготовлена з металу товщиною 3 мм та має вагу 32 кг. На верхній панелі розташована одна конфорка, що дозволяє зручно готувати їжу.
Горіння дров здійснюється на колосниковій решітці зі сталевого прута діаметром 12 мм.

Переваги буржуйки тривалого горіння "Iris-T":
- Топкова камера розділена спеціальною пластиною на дві частини, що подовжує шлях диму та підвищує ефективність горіння і тепловіддачу.
- Наявність варильної поверхні з однією конфоркою.
- Регулювання інтенсивності горіння (потік повітря в топку) за допомогою висувної зольної шухляди.
- Заслінка-регулятор на патрубку димоходу.
- Компактні розміри печі.
- Збірка печі з використанням суцільних зварних швів всередині.
- Завантажувальні дверцята щільно прилягають до корпусу та мають зручний засов.
- Стійкі ніжки піднімають піч від підлоги, що сприяє кращій конвекції.
- Сучасний та естетичний зовнішній вигляд.



Технічні характеристики
-Країна-виробник: Україна
-Коефіцієнт корисної дії: 80%
-Призначення печі: Опалювально-варильна
-Тип підключення до димаря: Верхнє
-Вага: 32,4 кг
-Гарантійний термін: 12 місяців
-Діаметр димоходу: 108 мм
-Камера подвійного згоряння: Так
-Спалювання пального на колосникових гратах: Так
-Висота печі з ніжками: 598 мм
-Духова шафа: Відсутня
-Довжина печі: 450 мм
-Ширина печі: 300 мм
-Об'єм топки: 0,054 м³
-Потужність: 8 кВт
-Висота печі з димоходом: 756 мм
-Об'єм опалювального приміщення: 86 м³
-Зольний ящик: Відсутній
-Кількість конфорок: Одна
-Матеріал топки: Сталь 3
-Шибер на димоході: Відсутній
-Тип пального: Дрова, вугілля, паливні брикети.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 32.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети, Кам'яне вугілля, Буре вугілля |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
- Ціна: 5 199 ₴





