
Компактний електричний тепловентилятор Anslut 2000 Вт: два режими нагрівання, захист від перегріву і перекидання, термостат
1 800 ₴
1 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300953
Компактний електричний тепловентилятор Anslut 2000 Вт: два режими нагрівання, захист від перегріву і перекидання, термостат

Електричний обігрівач Anslut
Компактний тепловентилятор з функцією охолодження – ідеальний вибір для обігріву приміщень площею 16-20 м².
⚡ Завдяки своїм компактним розмірам і сучасному дизайну, він легко вписується в будь-який інтер’єр і просто монтується.
⚡ Має два режими нагрівання, функцію обдування холодним повітрям та термостат для точного контролю температури.
⚡ Якщо потрібно охолодження, активуйте режим обдування холодним повітрям.
⚡ Оснащений захистом від перекидання та перегріву, а також світловим індикатором.
Характеристики:
✔ Напруга: 230 В
✔ Потужність: 1200/2000 Вт
✔ Розміри: Ш 12 х В 26 х Г 19 см
✔ Довжина кабелю: 1,5 м
✔ Вага: 1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ansul |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 1 449 ₴

