
Ергономічний КУТОВИЙ КОМП'ЮТЕРНИЙ СТІЛ Huzaro Hero 6.0 147*120*74см Мобільний ГЕЙМЕРСЬКИЙ СТІЛ Білий Польща
7 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 080872
Комп'ютерний стіл Huzaro Hero 6.0

Залежно від ваших вподобань, стіл можна зібрати двома способами: з більш широким розширенням зліва або справа. Процес складання дуже простий, і інструкція користувача допоможе вам, незалежно від того, яку конфігурацію ви оберете.


Комп'ютерний стіл - це більше, ніж просто функціональні меблі. Завдяки своїм ігровим рішенням, він здатний перетворити будь-який інтер'єр на ігровий центр. Якщо ви шукаєте меблі, які поєднують практичність, задоволення та стильний дизайн, ви знайшли те, що вам потрібно!

Значну частину дня ми проводимо за робочим столом. Будь то навчання, виконання домашніх завдань, розваги чи віддалена робота, всі ці заняття вимагають зручного і функціонального простору. Hero 6.0 дозволяє організувати ваш робочий простір за вашим смаком.
Специфікація:
-Виробник: Huzaro
-Модель: Hero 6.0
-Конструкція: Кутова
-Розміри стільниці: 147 × 112 см
-Товщина стільниці: 15 мм
-Каркас: Посилений
-Ніжки: Регульовані
-Покриття стільниці: Спеціальне карбонове покриття, яке забезпечує міцність, стійкість до подряпин і забруднень, а також має естетичний вигляд

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huzaro |
| Країна виробник | Польща |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кутова |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 15 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1470 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 20 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1470 мм |
| Глибина стільниці | 1200 мм |
| Висота від підлоги | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
- Ціна: 7 000 ₴









