
СТИЛЬНИЙ СУЧАСНИЙ СТІЛ-ТРАНСФОРМЕР FunDesk Invito Grey (80x60x52-76 см) від 4 до 17 років
8 000 ₴
6 439 ₴
- Готово до відправки
- Код: 050869

СТИЛЬНИЙ СУЧАСНИЙ СТІЛ-ТРАНСФОРМЕР FunDesk Invito Grey (80x60x52-76 см) від 4 до 17 років

Ця модель пропонує простору робочу поверхню та додаткову полицю-надбудову, що робить його не лише стильним доповненням до інтер'єру, але й практичним рішенням для організації робочого процесу.

Fundesk Invito Grey не просто меблевий предмет, а важливий елемент, що підвищує продуктивність і комфорт під час роботи або навчання. Завдяки сучасному дизайну та використанню якісних матеріалів, він є чудовим вибором для сучасного робочого простору.
Стіл-трансформер Fundesk Invito Grey — чудове поєднання ергономіки та сучасного дизайну для вашого робочого простору.
Серед особливостей столу — висувна шухляда під стільницею, яка забезпечує зручне зберігання книг і канцелярського приладдя, допомагаючи підтримувати порядок. Механізм багатоступеневого регулювання висоти дозволяє швидко налаштувати стіл під оптимальний рівень для комфортного використання.


Характеристики:
- Регульована висота
- Підтримує правильну поставу та збереження здорового зору
- Великий висувний ящик для книг і зошитів
- Простора стільниця для письма, читання та малювання
- Регульовані опори на ніжках
- Рекомендований вік: від 4 до 17 років
Специфікація:
- Стільниця: екологічно чистий МДФ
- Білий металевий каркас
- Розмір столу (ШхГхВ): 800 x 600 x 520-760 мм
- Розмір похилої частини стільниці (ШхГ): 800 х 600 мм
- Кут нахилу стільниці: 0~50°
- Товщина стільниці: 18 мм
- Стільниця ергономічної форми із закругленими кутами
- Висота столу регулюється від 520 до 760 мм
- Колір пластикових елементів: сірий
Розміри упаковки: 127(см) х 80,5(см) х 14,5(см), 78.5(см) х 66(см) х 16(см)
Вага брутто: 40 (кг)
| Основні | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Колір | Сірий |
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 800 см |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 760 мм |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Наявність надбудови | Да |
| Кількість висувних шухляд | 1 шт. |
| Опори | метал |
| Фасади | МДФ |
| Тип столу за своїм призначенням | письмовий |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
- Ціна: 6 439 ₴









