
Сейф зламостійкий великий для зброї 5од до 1450мм GE.450.K.L BLACK.CR 1512х450х370мм Метал 3 мм Ключовий Чорний
40 000 ₴
30 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260652
Зламостійкий сейф для зброї серії GE GRIFFON сертифікований у Європейській лабораторії ECB-S і відповідає класу S1 за стандартом EN 14450.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Товщина металу корпусу становить 3 мм.
-Антизламна конструкція «зачіп», що не дозволяє відкрити двері за допомогою гострих предметів або викрутки.
-Тристороння система замикання з обертовими хромованими ригелями діаметром 25 мм.
-Сталеві гартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання і вибивання замків та ригелів.
-Внутрішня петля-антизріз, яка забезпечує додаткову безпеку.
-Переміщуваний ложемент для зброї з оптикою та знімний магнітний ложемент, який можна встановити на будь-яку зручну висоту.
-Зйомні навісні елементи на дверях: кишені для магазинів під патрони, засоби для догляду за зброєю, тримач під шомполи, гачки, які можна переставляти.
-Тримачі для шомполів у кількості від 2 до 4 одиниць.
-Сейф підходить для зберігання зброї заввишки до 1450 мм.

Зовнішні розміри:
-Висота: 1512 мм
-Ширина: 450 мм
-Глибина: 370 мм
(Вказані розміри не враховують виступаючі частини: замок, ручка, петлі. Можливі відхилення: +/- 3 мм.)
Внутрішні розміри:
-Висота: 1494 мм
-Ширина: 444 мм
-Глибина: 293 мм
(Можливі відхилення від розмірів: +/- 3 мм.)
Максимальна висота зброї: 1450 мм
Тип сейфу: для зберігання зброї
Загальні характеристики:
-Об'єм: 194 літрів
-Вага: 114 кг
-Кількість одиниць зброї: 5
-Товщина металу корпусу: 3 мм
-Товщина металу дверей: 3 мм
-Зламостійкість: клас S1 по EN 14450
-Система замикання: ригельна тристороння система з п'ятьма обертовими хромованими ригелями діаметром 25 мм, антизрізи з боку петель
-Тип замка: ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1
-Тип покриття: порошкове
-Колір: чорний
-Серія продуктів: GE
(Можливі відхилення ваги: +/- 10%.)
Стандартна комплектація:
-Каса: 2
-Полиця; 3
-Доповнення: знімний трейзер, анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія:
-На товар: 5 років
-На замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня ширина | 450 мм |
| Зовнішня глибина | 370 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1494 мм |
| Внутрішня ширина | 444 мм |
| Внутрішня глибина | 293 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 194 л |
| Вага | 114 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 30 599 ₴








