
Компактний генератор енергії Zipper ZI-PS330 -288,6 Вт*год (295х195х210 мм)-для ноутбуків, смартфонів, камер GoPro тощо
15 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 280600
Портативна електростанція ZIPPER ZI-PS330 – це багатофункціональний пристрій, який забезпечує живлення електронних приладів у місцях без доступу до електромережі.

Електростанція має можливість заряджання від сонячних панелей, через адаптер змінного струму або за допомогою прикурювача в автомобілі. Завдяки своїм універсальним можливостям, вона здатна забезпечити живлення для ноутбуків, смартфонів, камер GoPro та інших пристроїв.

ZIPPER ZI-PS330 – це мобільна електростанція, яка дозволяє забезпечити енергією пристрої без підключення до електричної мережі. Її можна заряджати за допомогою сонячної панелі, через адаптер для змінного струму або прикурювач в автомобілі. За допомогою ZIPPER ZI-PS330 можна живити ноутбуки, смартфони, GoPro та інші електронні пристрої.
ПЕРЕВАГИ:
-Портативна електростанція, що забезпечує живлення для ваших пристроїв навіть без доступу до електромережі.
-Підходить для ноутбуків, смартфонів, камер GoPro тощо.
-Має один вихід змінного струму (230 В / 50 Гц), три USB-виходи QC3.0, один USB-PD та два виходи постійного струму.
-Оснащена бездротовим зарядним пристроєм потужністю 5 Вт.
-Вбудоване світлодіодне освітлення.
-Вихідна потужність складає 330 Вт.
-Ємність акумулятора становить 288,6 Вт*год.

Технічні характеристики
-Напруга: 230 В
-Вага брутто: 4,30 кг
-Вага нетто: 3,40 кг
-Гарантія: 12 місяців
-Ємність акумулятора: 288,6 Вт*год
-Час заряджання: приблизно 5 годин
-Час роботи при максимальному навантаженні (330 Вт): 50 хвилин
-Транспортні габарити: 295х195х210 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB, Розетка AC 220В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 210 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 15 000 ₴






