
Сейф зламостійкий GE.420.K для 4-х од зброї до 1350 мм 140х42х37см метал 3мм Ключовий Сірий
30 000 ₴
25 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260641
Зламостійкий сейф для зброї європейської серії GE GRIFFON сертифікований в європейській лабораторії ECB-S та має сертифікат класу S1 за стандартом EN 14450.

Сейф призначений для зберігання зброї висотою до 1350 мм та має такі особливості:
• Антизламна конструкція «зачіп», яка не дає можливість відкрити двері гострим предметом або викруткою
• Товщина металу - 3 мм
• Тристороння система замикання, активні хромовані ригелі, що обертаються, діаметром 25 мм
• Сталеві гартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання і вибивання замків та ригелів
• Внутрішня петля-антизріз
• Зйомні навісні елементи на дверях, що переставляються: кишені для магазинів під патрони і засоби по догляду за зброєю, тримач під шомполи, гачки
• Тримачі для шомполів 2-4 од.
• Ложемент, що переміщується, під зброю з оптикою і зйомний магнітний ложемент (встановлюється на будь-яку зручну висоту)
• Сейф призначений для зберігання зброї висотою до 1350 мм.
Характеристики
Максимальна висота зброї: 1350 мм
Тип сейфа
Збройний сейф
Зовнішні розміри:
Висота: 1400 мм
Ширина: 420 мм
Глибина: 370 мм
*Вказані розміри не враховують виступаючі частини, такі як замок, ручка, петлі. Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри:
Висота: 1394 мм
Ширина: 414 мм
Глибина: 293 мм
*Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні характеристики:
-Об'єм: 169,1 л
-Маса: 96 кг
-Місткість зброї: 4 одиниці
-Товщина корпусу: 3 мм
-Товщина дверей: 3 мм
-Зламостійкість: клас S1 по EN 14450
*Відхилення від зазначеної ваги може становити +/- 10%.
Система замикання
Тристороння ригельна система з 5 активними хромованими ригелями, що обертаються, діаметром 25 мм. Антизрізи з боку петель.
Тип замка
Ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікований за класом VDS 1.
Тип покриття
Порошкове покриття
Колір
Сірий (RAL 7035, RAL 7040)
Серія продукту
GE
Стандартна комплектація
Каса: 1
Полиця: 3
Доповнення: з'ємний трейзер; анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія
На товар: 5 років
На замок: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Механічний кодовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи, збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, Сейфи-ключниці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня ширина | 420 мм |
| Зовнішня глибина | 370 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1394 мм |
| Внутрішня ширина | 414 мм |
| Внутрішня глибина | 293 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 169.1 л |
| Вага | 96 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 25 699 ₴





