
ЛІДЕР ПРОДАЖІВ- ПОСИЛЕНЕ Крісло-шезлонг складане Ranger FC 750-052 Blue-сталева труба Ø 19 мм, 4кг (107х63х96 см) до 140 кг
2 500 ₴
2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190633
Ця модель складного крісла є лідером продажів у своєму модельному ряду.

Крісло для відпочинку у прямому розумінні цього слова – це модель Ranger FC 750-052 Blue.
Каркас зі сталевих трубок не має жорсткої фіксації, що додає кріслу м'якості та підвищує комфорт вашого відпочинку.

Конструкція надійна і стійка, крісло розкладається майже самостійно і не потребує додаткової фіксації.

У складеному вигляді крісло дуже компактне, займає мінімум місця і зручно транспортується. У комплекті є чохол з плечовим ременем для зручності перенесення.

М'які тканинні підлокітники забезпечують комфортне розташування рук без напруги. У правому підлокітнику є спеціальний термопідсклянник, який дозволяє напоям довше зберігати температуру.

Вся поверхня сидіння м'яка завдяки спіненому наповнювачу. Головна перевага цього крісла – можливість фіксації спинки в трьох положеннях. Крісло Ranger FC 750-052 Blue дуже містке і забезпечує комфорт навіть для людей з великою комплекцією.

ХАРАКТЕРИСТИКА:
– тканина крісла: поліестер 600D;
– чохол з тканини 210D;
– колір: тканина – синій, чорний, сірий, каркас – сірий;
– рама: сталева труба з порошковим покриттям, Ø 19 мм;
– розмір в розкладеному вигляді: 107х63х96 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 97х20х20 см (ВхГхШ);
– розмір сидіння: 59х63 (ГхШ);
– висота сидіння: від підлоги 45 см;
– висота спинки: від сидіння 63 см;
– вага: 4 кг;
– навантаження: 140 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Ширина стільця | 960 мм |
| Глибина стільця | 630 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 299 ₴









