
РИБАЦЬКИЙ стілець Ranger Sula N з плечовим ремнем-труба Ø 22 мм, 2,3кг (71х38,5х52 см) до 120кг Темно-зелений
900 ₴
649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190621
РИБАЦЬКИЙ стілець Ranger Sula N з плечовим ремнем-труба Ø 22 мм, 2,3кг (71х38,5х52 см) до 120кг Темно-зелений
Щоб зручно було транспортувати, передбачений плечовий ремінь, ваші руки будуть вільними для інших речей при перенесенні.

Він масивний і великий, з високою спинкою, практично замінює крісло. Ще одна перевага алюмінію в тому, що він зберігає свій зовнішній вигляд навіть після пошкоджень і не іржавіє, чого не скажеш про сталь.
Ця модель підходить як для людей з великою статурою, так і для худорлявих. Завдяки конструкції ніжок стілець не занурюється в ґрунт під вагою людини.

Подвійна тканина зі м'яким ущільнювачем не продувається вітром і забезпечує комфортне сидіння. Практичний зелений колір давно визнаний любителями відпочинку на природі.

Каркас виготовлений зі сталевої труби діаметром 22 мм з полімерним покриттям, що гарантує надійність крісла. Конструкція дуже проста — стілець швидко і легко складається і розкладається, що робить його зручним для транспортування.

Характеристики:- рама стільця: сталева труба Ø 22 мм;
- тканина випорожнення: подвійний Оксфорд 600D;
- колір випорожнення: тканина – темно-зелений, каркас – зелений;
- Розмір стільця в розкладеному вигляді: 71х38, 5х52 см (ВхГхШ);
- Розмір стільця в складеному вигляді: 60х7х52 см (ВхГхШ);
- Розмір сидіння: 38,5х34 см (ГхШ);
- Висота сидіння: від підлоги 36 см;
- Висота спинки: від сидіння 35 см;
- вага: 2,3 кг;
- Навантаження: 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 520 мм |
| Глибина стільця | 385 мм |
| Висота сидіння стільця | 710 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 649 ₴






