Топ

КЛІТКА XXL для домашніх тварин від FUNFIT розміром 77,5 x 107,5 x 70,5 см Чорна Польща
3 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 110644
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Клітка для домашніх тварин FunFit ідеально підходить для використання як у домашніх умовах, так і під час подорожей.

Завдяки металевій конструкції вона забезпечує чудову видимість для вашого вихованця, що збільшує його почуття безпеки.
Гладка поверхня та відсутність гострих країв, а також стійкість до корозії створюють безпечне та комфортне місце для вашого улюбленця.

Клітка легко збирається без використання інструментів. Також у комплекті є знімний пластиковий лоток, який повністю закриває дно, забезпечуючи чистоту та комфорт вашому вихованцю.

Розміри: 77,5 х107, 5х70, 5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Країна виробник | Польща |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 1075 мм |
| Ширина | 705 мм |
| Висота | 775 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴







