
ВЕЛИКА ТРИМІСНА ГОЙДАЛКА COMFORT з навісом: качель для дачі та саду (170х153х118 см) навантаження до 250 кг Бежевий
7 000 ₴
4 889 ₴
- Готово до відправки
- Код: 050605
Садові гойдалки COMFORT - чудовий варіант для тих, хто мріє насолоджуватися відпочинком на задньому дворі, ділянці або терасі. За один раз на лавці може розміститися троє людей, дозволяючи вам насолоджуватися відпочинком разом з вашими близькими.
Гойдалки відрізняються високою якістю виготовлення та міцною конструкцією. Наш продукт оснащений регульованим козирком для забезпечення комфорту та захисту від сонця, а також водонепроникним матеріалом. Нековзні ніжки забезпечують безпеку користування.
Садова гойдалка COMFORT на 3 людини з захисним навісом вражає сучасним та стильним дизайном, ставлячи її на перше місце серед гойдалок за комфортом та зручністю використання в садових областях.
Особливості:
-Зручне сидіння

-Міцний сталевий каркас з порошковим покриттям
-Водонепроникний матеріал

-Регульований козирок

-Кріплення на пружинах

-Нековзні кінцівки ніжок

-Максимальна кількість людей: 3 чоловіки.
Безпечність:
Стабільна конструкція з товстих, стійких до пошкоджень труб з порошковим покриттям. Кінці ніжок оснащені елементами проти ковзання, щоб гойдалки можна було використовувати як на терасі, так і в саду. Додатково елементи конструкції покривають покриттям, що захищає від іржі.
Пружинна підвіска:
Міцні пружини дозволяють встановлювати гойдалки і витримують вагу до 3 осіб!
Регульований кут нахилу козирка:
У данній садовій гойдалці також є дуже практичний навіс. Він регулюється, тому ви можете в будь-який момент налаштувати його нахил відповідно до ваших потреб. Цей тип навісу забезпечує чудовий захист від сонця та вітру, що позитивно впливає на якість відпочинку.
Обробка елементів:
Всі закінчення металевих елементів оснащені пластиковими заглушками, що запобігає травмам і робить гойдалки безпечними для дітей та літніх людей.

Розміри всієї гойдалки:
-Ширина: 170 см
-Висота: 153 см
-Глибина: 118 см
Сидіння:
-Ширина: 140 см
-Висота: 45 см
-Глибина: 45 см
-Вага: 24 кг
-Максимальне навантаження: 250 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь, сталь покрита порошковою фарбою, метал покритий порошковою фарбою, Метал |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 40 мм |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1700 мм |
| Глибина | 1180 мм |
| Висота | 1530 мм |
| Вага | 24 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1400 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм |
| Ширина спинки | 1400 мм |
| Висота спинки | 450 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | поліестерова тканина |
- Ціна: 4 889 ₴






