
МАНГАЛ НА ДРОВИЦІ Тор в стилі ЛОФТ на 9 шампурів з металу 4мм на 4 ніжках, посилених хрестоподібними елементами (110х92х59см)
13 000 ₴
10 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 290502
Мангали-лофт виготовлені з використанням технології лазерного різання та високоякісної сертифікованої сталі, що гарантує їхню експлуатацію понад 20 років. Надійна металева конструкція, міцна сталь із термостійким покриттям, дерев'яна стільниця та продуманість кожної деталі мангала-лофт зроблять ваш відпочинок на природі незабутнім.
Дровниця-стільниця є основою стилю та комфорту: жаровня зручно розташовується всередині, занурюючись на 7 см; на дерев'яній полиці можна розмістити маринади, приправи, гарячі страви чи напій. Ребра жорсткості надають конструкції надійності і можуть бути додатковим місцем для приладдя, а нижній ярус призначений для дров та вугілля. Ми подбали навіть про дрібниці – приварені гачки для ложок, щипців та кочерги, щоб ви насолоджувалися процесом приготування.
ДРОВНИЦЯ має 4 ніжки, з боків посилені хрестоподібними зварними елементами, що надають жорсткості конструкції. Ця дровниця-стільниця не тільки впорається з додатковим навантаженням – але не залишить вас байдужим до своєї краси. Ті, хто потребує додаткової міцності та надійності, знайдуть її у цій моделі.

Жаровня мангалу розрахована на 9 шампурів, виготовлена з 4 мм сталі і покрита чорною термостійкою емаллю, що витримує до 800 ° C.
Зварні підсилення із труби розміром 15х15 мм значно підвищують жорсткість та стійкість до температурних деформацій.

Розміри жаровні (Д/Ш/В), мм: 620х160х320
Метал: 4 мм
Термостійка фарба до 800 °С.
Габарити дровниці: (ДВШ), мм: 1100х830х585
Матеріал: Основа труба 40х40 мм, ребра жорсткості: труби 15х15 мм
Матеріал полиць: суха деревина (сосна, шліфована, просочена морилкою, покрита прозорим ґрунтом та поліуретановим лаком)
Покриття металевих частин дровника: полімерно-порошкове чорного кольору.
Загальні габарити мангала-лофт у зібраному вигляді (ДВШ), см: 110х92х59
Вага без пакування: 46 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 920 мм |
| Вага | 46 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 10 699 ₴


