Еліптичний крос-тренажер FitToSky оснащений 8-ступінчастим регулятором опору та РК-дисплеєм, на якому відображається пульс, час, швидкість, пройдена відстань та кількість спалених калорій. Сам факт використання маховика вагою 10 кг підтверджує професіоналізм обладнання. Датчики, що вимірюють пульс, розміщені в ручках, забезпечують додаткову зручність для тренажеру.
Всі ручки покриті високоякісним пінополіуретаном. Нековзкі педалі підвищують безпеку використання, а спеціальні накладки полегшують вирівнювання еліптичного тренажера. Крім того, поворотні ролики, розташовані спереду, дозволяють транспортувати обладнання без проблем.
Тренажер оснащений системою, завдяки якій він працює як у прямому, так і зворотному режимі. Робота тренажера у зворотному напрямку дозволяє підвищити аеробну здатність на 10% більше, ніж за звичайної ходьби. Крім того, зворотній рух більш м'яко позначається на травмах колін та сухожилля і сприяє більшому спалюванню жиру.
Технічні характеристики:
- орбітрек призначений для тренування м'язів ніг, живота та сідниць.
- режими руху: вперед і назад
- 8-рівневе регулювання опору
- 5 дюймовий лічильник з РК-дисплеєм
- тримач для планшета та телефона
- маховик - 10 кг
- довжина кроку: 35см.
- датчики вимірювання пульсу в руках
- великі, зручні неслизькі педалі
- максимальна вага користувача: 120 кг.
- поворотні колеса спереду для полегшення транспортування.
- тиха, плавна робота еліптичного тренажера
- зручні ручки, покриті якісною піною
- міцна сталева рама
- інструкція зі збирання українською мовою
- збирання за 15 хвилин
Розміри орбітрека:
- довжина: 125см.
- ширина: 65см.
- висота: 160см.
- розмір коробки: 108х44,5,5х59см.
- вага орбітрека: 44кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Механічна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Вага | 44 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 399 ₴










