Прогулянкова коляска Kinderkraft — комфорт моделі
Коляска — це не тільки засіб пересування для малюка, але й важливий елемент його комфорту. І якщо йдеться про комфорт і стиль, то неможливо не згадати модель Kinderkraft GRANDE Plus. Ця коляска Кіндеркрафт стала справжнім відкриттям для молодих батьків, об'єднавши в собі передову конструкцію, функціональність і витончений дизайн.
Однією з головних особливостей Kinderkraft GRANDE Plus є збалансоване поєднання сучасних технологій і елегантності. Стильний сірий колір підкреслює елегантність коляски, роблячи її підхожою для будь-яких ситуацій: чи то прогулянка в парку, чи то похід до торгового центру.
Kinderkraft Коляска прогулянкова — конструкція
Конструкція коляски спроєктована з урахуванням усіх потреб як малюка, так і батьків. Міцна рама гарантує надійність і безпеку під час руху, а амортизаційна система поглинає удари нерівностей дороги, створюючи комфортну подорож для дитини навіть на найрівніших трасах.
Зручність батьків також не залишилася осторонь. Kinderkraft коляска GRANDE Plus обладнана складаним механізмом, який дає змогу легко та швидко скласти коляску однією рукою. Це зручно, особливо коли руки зайняті турботою про малюка. Великий кошик для покупок дає можливість зберігати все необхідне під час виходу на прогулянку.
Представляємо GRANDE PLUS — коляску, яка сподобається кожному батькам. Це коляска від народження до 22 кг, завдяки чому вона слугуватиме вам упродовж усього періоду прогулянок.
Продумані рішення для дітей і батьків роблять GRANDE PLUS ідеальною коляскою для міських прогулянок. Вона має амортизацію на всіх колесах, завдяки чому нерівності дорожнього покриття або навіть круглильники не будуть для цієї коляски проблемою. Колеса зроблені з непроникної піни та не потребують накачування. Ви можете скласти GRANDE PLUS однією рукою завдяки системі CLICK&FOLD у ручці.
Плавне, багатоступеневе регулювання спинки з положення сидячи в положення лежачи дає змогу швидко створити ідеальний простір для сну на свіжому повітрі для маленьких і великих дітей.
На весь період прогулянки
Плоска складана спинка та міцний каркас роблять крісло GRANDE PLUS придатним для дітей від народження до 22 кг, тобто приблизно 4 роки.
Складання однією рукою
Завдяки системі CLICK&FOLD у ручці коляску можна скласти однією рукою. У складеному стані коляска має компактні розміри.
М'які, стійкі до проколів колеса
Колеса не потрібно накачувати, вони зроблені з непроникної піни. Вони ідеально підходять для міських поверхонь, а можливість блокування передніх коліс полегшує переміщення коляски нерівною місцевістю. Коляска має центральне гальмо STOP&RIDE.
Велике сидіння
Сидіння коляски широке та глибоке — завдяки цьому в ньому буде комфортно навіть великим дітям. Він має регульовані 5-точкові ремені з подушечками та подушечкою для промежини.
Широкий діапазон регулювання
Плавне, багатоступеневе регулювання спинки з положення сидячи в положення лежачи дає змогу легко розкладати коляску, створюючи комфортний простір для сну на свіжому повітрі. Підніжку можна регулювати в 4 діапазонах.
Розширюваний стенд
Стенд великий і може бути додатково збільшений. У задній частині будки є віконце для контакту з дитиною — ви завжди зможете стежити за своїм малюком. У задній частині будки є кишенька для дрібниць батька.
| Вік/вес/зріст дитини: | 0-22 кг |
|---|---|
| Вага виробу: | 9,8 кг |
| Складана коляска: | 83 х 62 х 27 см |
| Складана коляска: | 95 х 57 х 106 см |
| Довжина сидіння в положенні лежачи: | 94 см |
| Розміри підніжки: | 36 х 23 см |
| Розміри сидіння: | 35 х 22 см |
| Розміри спинки: | 35 х 47 см |
| Передні колеса: | 16 см |
| Задні колеса: | 25 см |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Виробник | KinderKraft |
- Ціна: 7 700 ₴







