🔥ТОПЧИК ДЛЯ ФІТНЕСУ
-23%

Батут для фітнесу Fit to Sky 127 см (помаранчевий) з ручкою
3 000 ₴
2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 521245
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чому варто купити батут 127 cм?
-
За оптимальну ціну, ви отримуєте Європейську якість.
-
Батут збирається в Польщі, що гарантує довгу експлуатацію та безпеку.
-
Сталеві ніжки з прогумованими підкладками додатково забезпечать гарну стійкість, тому батут прекрасно підійде і для дітей.
-
Батут відповідає європейським стандартам безпеки TUV і CE.
-
Мат батута стійкий до погодних впливів і ультрафіолетових променів, зроблений із поліпропілену.
-
Найкраще рішення для спорту та фітнесу.
-
Гарантия на 12 місяців!
Технічні характеристики:
-
Діаметр батута — 127 см
-
Діаметр стрибкового полотна — 100 см
-
Захисна сітка — немає
-
Кількість швів на полотні — 6
-
Висота — 30 см.
-
Регулювання висоти ручки — 99, 107, 118 см
-
Кількість ніжок — 6 шт + ніжка ручки,
-
Кількість гумок — 60 шт
-
Максимальна вага користувача — 100 кг.
-
Розміри коробки — 69x33x11cm = 10 кг
-
1. Прогумована неопренова ручка,
-
2. Регульована висота ручки,
-
3. 60 еластичних гумки,
-
4. Стійкі ніжки 7+1 шт.,
-
5. Міцний мат (6 швів)
В асортименті є кольори: Зелений, Жовтий, Жовтогарячий, Чорний. Уточнюйте наявність квітучих, що цікавлять Вас!
У комплекті з батутом Ви отримуєте офіційну гарантію терміном на 12 місяців!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 127 см |
| Висота рами батута | 30 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 7 (шт) |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴






