Топ
-48%

Батут дитячий Fit to Sky 102 см (синій) (Fittosky)
3 000 ₴
1 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 551133
+380 (66) 502-86-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чому варто купити батут Fit to sky 102 cм?
-
За оптимальну ціну, ви отримуєте Європейську якість.
-
Ідеальний розмір для комфортного використання батута в будь-якому приміщенні.
-
Батут збирається в Польщі, що гарантує довгу експлуатацію та безпеку.
-
На відміну від інших батутів, тут встановлені посилені ніжки, що гарантує подвійну безпеку Ваших дітей!
-
Батут відповідає європейським стандартам безпеки TUV і CE.
-
Ідеально підходить для дітей і малюків.
-
Найкраще рішення для спорту та розваги.
-
Гарантія на 12 місяців!
Основні характеристики:
-
Для дітей віком від 3 років
-
Захист на пружини з ПВХ
-
Кількість пружин: 30шт.
-
Міцний мат: 6-кратне шиття
-
Кількість ніжок: 6шт.
Розміри батута:
-
Діаметр батута: 102см.
-
Висота від підлоги: 30см.
-
Максимальне навантаження: 60кг.
-
Вага батута: 7кг.
-
Розміри коробки: 61х26х12см.
В асортименті є кольори: Зелений, Синій, Червоний. Уточнюйте наявність!
У комплекті з батутом Ви отримуєте офіційну гарантію терміном на 12 місяців!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 102 см |
| Висота рами батута | 30 см |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Вага | 7 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 102 мм |
| Виробник | FitToSky |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴




