
Гойдалка садова посилена (до 230 кг) з навісом 3-х місна + Подушки в подарунок!
5 000 ₴
3 189 ₴
- Готово до відправки
- Код: 223368
Чому варто купити садову гойдалку?
-
Гойдалка виконана з якісних матеріалів, що гарантує довгу службу та безпеку.
-
Каркас гойдалки - виготовлено з міцної сталі з порошковим покриттям, завдяки якій, гойдалка міцно та надійно зафіксована, а також не піддається іржі, та фарба не відслоюється.
-
Сидіння - виготовлено з поліестеру преміум класу, який легко витирається, непромокає, та не вигорає на сонці. Матеріал приємний на дотик!
-
Пружини - на яких підвішено сидіння, витримують навантаження до 230 кг, і ви легко можете сидіти втрьох на цій гойдалці!
-
Навіс, який виконує функцію даху - захищає від сонячних променів, та дощу, виготовлений також з якісного поліестеру, який надійно забезпечить Вам спокійний відпочинок.
-
Пластикові накладки на ніжках - забезпечать стійкість під час гойдання, та надійно зафіксують гойдалку під час використання на будь-якій поверхні.
-
Бонусом ви отримуєте - подушки, які будуть прекрасним доповненням для відпочинку.
-
Гарантія 12 місяців - в разі виникнення будь-яких проблем з товаром, ви маєте змогу обміняти деталі або товар!
Специфікація:
- Колір: Рама і обшивки - сірий
- Колір: подушки - зелений
- Регульований навіс
- Дві подушки
Розміри:
- Ширина: 170 см
- Глибина: 110 см
- Висота: 153 см
- Максимальне навантаження: до 230 кг
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь, сталь покрита порошковою фарбою, метал покритий порошковою фарбою, Метал |
| Основа сидіння | сталь покрита порошковою фарбою, поліпропіленова тканина |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 38 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліпропіленова тканина |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 230 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1700 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Вага | 19 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1300 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм |
| Ширина спинки | 1300 мм |
| Висота спинки | 500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | поліпропіленова тканина |
- Ціна: 3 189 ₴




